رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با مسئولان قضایی تأکید کردند: مبارزه با فساد بدون ملاحظه و تعدی و فقط بر مدار حق، عدل و قانون

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار تشکل‌های دانشجویی گفت: جریان مواسات با رویکرد مفسده‌ستیزی ادامه پیدا کند.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار تشکل‌های دانشجویی فعال در عرصه مواسات و مقابله با بیماری کرونا با تقدیر از خدمات دانشجویان در این عرصه اظهار کرد: خدا را شاکر هستیم در عصری زندگی می‌کنیم که دانشجویان فعال در عرصه خدمت‌رسانی و رویکردهای دینی، ایمانی و انسان دوستانه فعال هستند.

 

وی تصریح کرد: ما از نسلی هستیم که در زمان اعتراضات پیش از انقلاب، حمایت یک دانش‌آموز برایمان دلگرم کننده بود اما امروز شاهدیم که دانشجویان و دانش‌آموزان با قدرت و جدیت پای کار منویات رهبری و آرمان‌های انقلاب هستند و این مهم بسیار امیدبخش است.

 

امام جمعه قزوین با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب بر توجه هر چه بیشتر به جوانان تأکید کرده‌اند، افزود: یکی از جدی‌ترین موارد در حکم بنده، توجه به جوانان است و به همین خاطر از ابتدا نگاه ویژه‌ای برای تعامل و ارتباط بیشتر با جوانان داشته‌ایم و رویکرد ما نسبت به این موضوع بسیار مثبت است.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با تقدیر از اقدامات مواساتی دانشجویان و اقشار مختلف جامعه، خاطرنشان کرد: مواسات اقدام بسیار ارزشمندی است و ان‌شاءالله با رویکردهای بهتر با جدیت و با محور مساجد ادامه خواهد یافت.

 

وی بیان کرد: ان‌شاءالله تلاش کنیم تا آیات انفاق، زکات و صدقات را احیا کنیم و اگر آیات الهی در این حوزه‌ها احیا شوند، شاهد تحولات چشم‌گیر در عرصه خدمت‌رسانی به مردم و ریشه کن شدن فقر خواهیم بود.

 

آیت‌الله عابدینی عنوان کرد: اگر بخواهیم موضوع مواسات را ریشه‌ای‌تر دنبال کنیم، می‌باید روح مفسده ستیزی را تقویت کنیم تا کارخانه‌هایی نظیر کنتورسازی به تعطیلی کشیده نشود که کارگران آن با چالش مواجه شوند و نیاز به کمک پیدا کنند.

 

 

امام جمعه قزوین اظهار کرد: تربیت ناشی از اقدامات مواساتی بسیار زیبا و جذاب است و تلاش کنیم تا این فرهنگ در جامعه تقویت شود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group