رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با مسئولان قضایی تأکید کردند: مبارزه با فساد بدون ملاحظه و تعدی و فقط بر مدار حق، عدل و قانون

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

صرفه‌جویی و پرهیز از اسراف پشتوانه شرعی و دینی دارد/ رسانه‌ها نقش خود را در فرهنگ‌سازیِ مصرف ایفا کنند

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار مدیران وزارت نیرو در استان گفت: صرفه‌جویی و پرهیز از اسراف پشتوانه شرعی و دینی دارد.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار مدیران وزارت نیرو در استان قزوین با بیان اینکه قلب تپنده یک جامعه وابسته به جریان حیات بخش آب است، اظهار کرد: خداوند فرموده حیات همه موجودات به آب بستگی دارد و همه می‌باید در حفظ و مصرف درست این نعمت الهی تلاش کنیم.

 

وی با تأکید بر اهمیت فرهنگ‌سازی در کاهش مصرف حامل‌های انرژی، خاطرنشان کرد: شرع در دین، مصرف بی‌رویه را نمی‌پذیرد و می‌باید جایگاه شرعی صرفه‌جویی در دین بین مردم بیش از پیش تبیین شود تا شاهد تحولات بیشتر در مصرف انرژی باشیم.

 

 

امام جمعه قزوین نقش صدا و سیما و رسانه‌های استان در فرهنگ‌سازی مصرف انرژی، به ویژه آب و برق را بسیار مهم دانست و خاطرنشان کرد: ارتباط و تعامل مدیران وزارت نیرو با رسانه‌ها و صدا و سیما، نقش مهمی در کاهش و فرهنگ‌سازی مصرف انرژی دارد و ان‌شاءالله از ظرفیت رسانه بیشتر استفاده کنیم.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین زندگی هوشمندانه را یکی از مسائل مهم دینی برشمرد و تأکید کرد: در اسلام به انسان تأکید شده است که تمام بخش‌های زندگی را با هوشمندی و قصد پیش ببرد و اگر همه کارها را با قصد و هوشمندی انجام دهیم، موفق خواهیم شد.

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group