رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با مسئولان قضایی تأکید کردند: مبارزه با فساد بدون ملاحظه و تعدی و فقط بر مدار حق، عدل و قانون

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

دین علاوه بر قیامت، دنیای انسانها را نیز آباد می‌کند/ فعالیت‌های جهادی روحانیون، پیوند دین و دنیای مردم را برقرار کرد

 

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در مراسم تجلیل از طلاب و روحانیون فعال در عرصه‌های جهادی که در شبستان امیرالمؤمنین(ع) مسجدالنبی(ص) برگزار شد، اظهار کرد: فعالان عرصه‌های جهادی، فلاح و رستگاری را در زندگی خود جاری می‌کنند و کمک به مستضعفان و نیازمندان که امروز با کارهای جهادی صورت می‌گیرد، بسیار مورد تأیید دین قرار دارد.

 

وی اخلاق‌مداری و خلق نیکو را عامل مهمی در جذب مردم به دین دانست و تصریح کرد: در دوران مبارزات انقلاب و دفاع مقدس، اخلاق نیکوی رزمندگان، انقلابیون و روحانیون نقش مهمی در جذب مردم به انقلاب اسلامی و پیروزی در دفاع مقدس داشته و امروز نیز همان شیوه می‌تواند محور برنامه‌های جهادی قرار گیرد.

 

امام جمعه قزوین با بیان اینکه فعالیت‌های جهادی پیوند دین و دنیای مردم است، خاطرنشان کرد: شما عزیزان با کارهای جهادی نشان دادید که دین در تمام بخش‌های زندگی انسان گره گشاست و علاوه بر قیامت، دنیای انسانها را نیز اصلاح و آباد می‌کند.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با اشاره به خدمات روحانیون و حوزه‌های علمیه در بحران های کشور، یادآور شد: روحانیون و طلاب در تمام بحران‌ها نظیر سیل، زلزله و کرونا، پای کار خدمت و فعالیت‌های جهادی بوده‌اند و نقش مهمی در حل مشکلات مردم داشته‌اند.

 

وی با تأکید بر اینکه تجربه‌های دفاع مقدس در بحران‌های کشور به داد ملت رسیده است، عنوان کرد: در بحران کرونا، سیل و زلزله مردم پای کار آمدند و با بسیج امکانات کشور و انفاق نقدی و غیر نقدی مردم توانستیم از بحران‌ها عبور کنیم و ان‌شاءالله بزودی بیماری کرونا را نیز به صورت کامل شکست خواهیم داد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group