رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با مسئولان قضایی تأکید کردند: مبارزه با فساد بدون ملاحظه و تعدی و فقط بر مدار حق، عدل و قانون

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین به دیدار آقای غلامحسین لطفی بازیگر تلویزیون و سینما رفت و از ایشان عیادت کرد.

 

آیت‌الله عابدینی در این دیدار با تقدیر از خدمات هنری آقای لطفی اظهار کرد: باید تلاش بیشتری صورت می‌گرفت تا بیش از پیش از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های هنرمندان استان قزوین استفاده شود.

 

وی ادامه داد: استان قزوین صاحب هنرمندان توانمندی در عرصه‌های مختلف است و مسئولان استان باید برای حضور و فعالیت بیشتر آنها در عرصه‌های مختلف، بیشتر تلاش کنند.

 

 

امام جمعه قزوین به نقش اثرگذار هنر در عرصه‌ دین اشاره کرد و گفت: باید تلاش کنیم تا بین هنر و عرصه‌های دینی پیوندی عمیق‌تر از آنچه که امروز وجود دارد، به وجود بیاوریم.

 

آقای غلامحسین لطفی نیز در این دیدار بیان کرد: بازیگران و هنرمندان قزوین می‌توانند با تولید برنامه و همچنین برگزاری کلاس‌های آموزشی در راستای تقویت این حوزه در استان، گام جدی بردارند اما تحقق این هدف نیازمند زمینه‌سازی مسئولان است.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group