رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با مسئولان قضایی تأکید کردند: مبارزه با فساد بدون ملاحظه و تعدی و فقط بر مدار حق، عدل و قانون

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

امام جمعه قزوین در اختتامیه طرح روایت خورشید گفت: آگاهی جامعه از پیشرفت‌های جبهه مقاومت موجب امیدواری نسل جوان می‌شود.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در اختتامیه طرح روایت خورشید، با اشاره به رسالت‌هایی که در این طرح تدوین شده بود، اظهار کرد: شناخت دیدگاه‌ها و نظرات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بسیار اهمیت دارد و این طرح گام مؤثری در این مسیر بود.

 

وی تصریح کرد: باید موضوعاتی نظیر جایگاه ولایت و رهبری در دین، شناخت ولایت فقیه و شخصیت امام خمینی (ره) در دوره‌های بعدی این طرح مورد توجه قرار گیرد تا جوانان شناخت عمیق‌تری در این حوزه‌ها پیدا کنند.

 

 

امام جمعه قزوین به پیشرفت‌های جبهه مقاومت با پرچم‌داری جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود: ضروری است پیشرفت‌های عظیم جبهه مقاومت که زمانی برای خیلی از مسلمانان قابل تصور نبوده، به نسل امروز منتقل شود تا به آینده امیدوارتر شوند.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین ادامه داد: پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، ایران را به عنوان برادران صهیونیست‌ها می‌شناختند اما به برکت انقلاب اسلامی امروز رهبری می‌فرمایند اگر اسرائیل غلطی کند، تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کنیم.

 

وی افزود: برای درک این همه عظمتی که جبهه مقاومت پس از انقلاب اسلامی بدست آورده است، لازم است شخصیت امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب بیش از پیش شناخته شود و ابعاد شخصیتی ایشان به جامعه منتقل شود.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group