رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با مسئولان قضایی تأکید کردند: مبارزه با فساد بدون ملاحظه و تعدی و فقط بر مدار حق، عدل و قانون

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

مسئولان وزانت جمهوری اسلامی را در عرصه‌های بین‌المللی حفظ کنند/ تکرار کلمه مذاکره با هدایت های رهبری و منافع کشور همسو نیست

 نماینده ولی فقیه در استان قزوین در نشست ماهانه ائمه جمعه گفت: مسئولان وزانت جمهوری اسلامی را در عرصه‌های بین‌المللی حفظ کنند.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در نشست ماهانه ائمه جمعه استان قزوین که در دفتر امام جمعه تاکستان برگزار شد، اظهار کرد: مقاومت اسلامی، یکی از حوزه‌هایی است که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی نگاه ویژه‌ای به آن دارند و آگاهی بخشی جامعه نسبت به این موضوع، رسالت آحاد جامعه و ائمه جمعه است.


وی ادامه داد: در مصاحبه ای که اخیرا از سیدحسن نصرالله منتشر شد، تأثیر و نقش رهبری در تغییر سرنوشت منطقه و مقاومت اسلامی را به تفصیل توضیح داد و تأکید کرد که همین موضوع عامل پیروزی‌های بزرگ برای حزب‌الله و عزت و اقتدار برای مقاومت در منطقه شد.


امام جمعه قزوین افزود: رهبری پیش از جنگ 33 روزه، خطاب به سیدحسن نصرالله فرموده بودند که مقاومت کنید، شما پیروز می‌شوید و این رویه شما را به قدرتی در منطقه تبدیل خواهد کرد و همه دیدند همین‌گونه شد در حالی که آن زمان شرایط لبنان بسیار متزلزل و ناامن بود.

 


نماینده ولی فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: سیدحسن نصرالله می‌گوید فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دل من یقینی ایجاد کرد که ما حتماً پیروز می‌شویم و به قدرتی در منطقه بدل خواهیم شد و الحمدالله اینگونه شد.


وی بر تبیین هر چه بیشتر دستاوردها و اهمیت مقاومت اسلامی در منطقه تأکید کرد و گفت: باید کاری کنیم تا آحاد جامعه نسبت به مقاومت در منطقه حساس شوند و از دستاوردهای جبهه مقاومت آگاهی پیدا کنند.


آیت‌الله عابدینی پیاده‌روی عظیم اربعین را یکی از دستاوردهای مهم مقاومت اسلامی برشمرد و افزود: هر چه حضور مردم در پیاده‌روی جدی‌تر شود، بیش از پیش اثر کار علما، روحانیون و آحاد جامعه را نشان می‌دهد و ضروری است برای تقویت هر چه بیشتر این حرکت عظیم، تلاش مضاعفی داشته باشیم.

 


امام جمعه قزوین بیان کرد: حضور میلیونی زائرین اربعین، ضربه مهلکی برای استکبار جهانی محسوب می‌شود و به همین خاطر است که این حرکت را سانسور می‌کنند و لازم است هر چه بیشتر این حرکت را جدی بگیریم.


وی به دیدار برخی از مسئولان در عرصه بین‌المللی اشاره کرد و گفت: مسئولان باید در عرصه‌های بین‌المللی وزانت جمهوری اسلامی را حفظ کنند.


نماینده ولی فقیه در استان قزوین تأکید کرد: تکرار کلمه مذاکره و نشان دادن نگاه دوگانه از کشور، کار صحیحی نیست؛ چرا که این موضوع هم به منافع کشور ضربه می زند و هم با هدایت های رهبر معظم انقلاب همسو نیست.

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group