رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخست‌وزیر ژاپن: ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: باید به معلمان و دانش‌آموزان نگاه مثبت داشته باشیم و اگر اینگونه نباشد موفق نخواهیم شد.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار حجت‌الاسلام‌والمسلمین ذوعلم معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: با توجه به فعالیتی که در دانشگاه‌ها داشته‌ام به این نتیجه رسیده‌ام که در فضای دانشگاه‌ها اگر به دانشجو و استاد نگاه مثبت نداشته باشیم، موفق نمی‌شویم.

 

وی افزود: در آموزش و پرورش نیز همین گونه است و اگر با نگاه مثبت به معلم و دانش‌آموزان نگاه نکنیم و اصل را در آنها خیر و خوبی نبینیم، موفق نخواهیم بود چرا که نگاه دین بر این اصل مهم استوار است.

 

امام جمعه قزوین به نقش تربیتی مدارس اشاره کرد و گفت: باید برنامه‌های تربیتی در مدارس با جدیت اجرایی و دنبال شود زیرا جوانان در سنین پایین، اثرپذیری بیشتری دارند و جدیت در این عرصه بسیار مهم و ضروری است.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: پیش از انقلاب اسلامی و در مبارزه علیه رژیم شاهنشاهی، همراهی یک دانش آموز برای طلبه‌ها دلگرم کننده بود اما امروز بحمدالله مجموعه آموزش و پرورش دلسوزی بسیار زیادی برای نظام دارند و باید خدا را شاکر باشیم.

 

وی نقش هنر را در نظام تربیتی و آموزشی مهم دانست و عنوان کرد: اگر کسی اهل تئاتر و سرود باشد، در جهات دیگر هنری نیز بی سهم نیست و اینها نسبت به یکدیگر هم‌افزایی دارند و می‌باید نقش هنر را در نظام تربیتی و آموزشی جدی بگیریم.

 

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین ذوعلم معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی وزارت آموزش و پرورش نیز در این دیدار همکاری حوزه و آموزش و پرورش را بسیار مهم دانست و گفت: از مسئولان آموزش و پرورش استان خواسته‌ایم این موضوع را جدی بگیرند چرا که همکاری حوزه و آموزش و پرورش نقش مهمی در تربیت دانش آموزان دارد.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group